Home / / SAATEN-UNION: Breeding for the future!
Sorten-icon Veislių paieška
Atsisiuntimai
Saaten-Union Vasarinių veislių katalogas 2024
Saaten-Union Vasarinių veislių katalogas 2024
Ankštinių augalų katalogas 2023
Ankštinių augalų katalogas 2023
Rapool SU katalogas LT-2022
Rapool SU katalogas LT-2022
SU HYSEED katalogas
SU HYSEED katalogas
Visi katalogai
SAATEN-UNION: Breeding for the future!

SAATEN-UNION: Breeding for the future!

Gyvename laikais, kai trūksta išteklių, keičiasi klimatas, būtina maitinti nuolat augančią pasaulinę gyventojų populiaciją ir vis labiau plėtoti atsinaujinančius išteklius. Vienas šios dabartinės situacijos rezultatas yra tai, jog tinkama augalų veislių selekcija tapo svarbiausiu prioritetu.
„SAATEN-UNION GmbH“ buvo įkurta 1965 m. ir yra septynių vidutinių augalininkystės įmonių asociacija, turinti daugiau nei 100 metų veislių išvedimo patirtį. Mes teikiame tausojančias ir sveikas sėklų veisles visuose Europos regionuose. Mūsų sėkmės paslaptis yra mūsų praktinė žemdirbystės patirtis, mūsų lyderystė technologijose ir nepakartojamas genetinis diapazonas, kuriame yra daugiau nei 40 žemės ūkio augalų rūšių.

Keitimasis praktine patirtimi reiškia didesnę patirtį

SAATEN-UNION turi ne tik komercinių kultūrų, bet ir daugybę sėklų, specialiai pritaikytų tam tikriems regionams. Mūsų įmonė naudojasi pačių įvairiausių sričių praktine patirtimi ir efektyviai jas sujungia. Norint išplėsti ir tausoti sėjomainą, naudojama moderni genetika. SAATEN-UNION partneriai yra gerai žinomi dėl savo augalų selekcijos naujovių, pavyzdžiui, dėl tvirtų hibridinių veislių ar skirtingų klimatui atsparių veislių, sukurtų mūsų Europos platumoms.
SAATEN-UNION strategija yra kiekvienoje selekcijos stotyje sutelkti keletą intensyviai apdorotų augalų veislių. Rapsai, žirniai, taip pat hibridiniai ir standartiniai rugiai yra kuriami kartu su specialiais partneriais ir mūsų pačių asocijuotose įmonėse.

Biotechnologijos ūkininkams, vartotojams ir aplinkai

Augalų selekcija ir su juo susijusi technologija, pavyzdžiui, dvigubo haploido ar žymenimis paremtos selekcijos, yra viena iš svarbiausių mūsų dienų technologijų. Svarbu yra nauda ūkininkui ir vartotojui tausojančios gamybos fone. Mūsų tikslas yra sukurti dar didesnį derlių, dar sveikesnes ir kokybiškesnes veisles. SAATEN-UNION“ dabar turi vieną didžiausių ir pažangiausių augalų selekcijos biotechnologijų laboratorijų Vokietijoje, taigi mes esame gerai pasirengę ateičiai.

Profesionalams nuo profesionalų

SAATEN-UNION partneriai patys aktyviai dalyvauja žemės ūkyje. Jų praktinės kasdienės patirties rezultatas yra veislių, atitinkančių didžiausius žemės ūkio lūkesčius, kūrimas. SAATEN-UNION selekcininkams prieinamas unikalus Europos bandymų tinklas, leidžiantis papildomai suteikti tinkamą veislę kiekvienoms augalų auginimo sąlygoms.

Įsikūrusi visoje Europoje

SAATEN-UNION veislių politika, platinimas ir bendravimas su klientais yra vienoje struktūroje. Naujoviškas produktų valdymas optimizuoja mūsų veislių plėtrą ir yra jungtis tarp selekcijos ir rinkodaros. Vokietijoje turime 16 žemės ūkio ekspertų, kurie visą laiką dirba pas mus kaip konsultantai, ir 30 ūkininkų, kurie yra specialūs patarėjai savo ūkininkams savo vietovėse.

Europoje SAATEN-UNION turi aštuonias dukterines įmones - po vieną Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Vengrijoje, Rusijoje ir Ukrainoje. Kitose šalyse mes esame sudarę pardavimo sutartis bendradarbiaudami su tam tikromis įmonėmis. Mes taip pat bendradarbiaujame su „RAPOOL Ring GmbH“ ir jos dukterinėmis įmonėmis. Taip pat yra HYBRO Saatzucht GmbH & Co. KG siūlomų veislių pardavimo sutartis. Visa tai labai prisidėjo stiprinant SAATEN-UNION pozicijas sėklų rinkoje.

SAATEN-UNION grupėje visoje Europoje dirba 780 darbuotojų, iš kurių 70 dirba mūsų būstinėje Isernhagene, Vokietijoje. Dėl savo decentralizuotos struktūros mūsų į Europą orientuota įmonė su kiekvieno savo partnerio patirtimi gali plėtoti vietines rinkas ir būti joms naudinga. Dinamiška pardavimų raida visose labai įvairiose Europos rinkose rodo, kad mūsų koncepcija yra teisinga.

Mūsų logotipas „Züchtung ist Zukunft“ („Augalų selekcija yra ateitis“) lemia mūsų strategiją, nes sėklos yra patys pagrindiniai elementai, aprūpinantys žmones sveika maisto įvairove ir atsinaujinančiais ištekliais. Šiandien mes dirbame su rytojaus augalų veislėmis.